קצת עלי

שלום לכם,
שמי ענת קופרמן ואני עוסקת בהנחיית קורסים, סדנאות והרצאות העוסקים בהרחבת התודעה דרך לימוד תקשור ומדיטציה והגברת המודעות הרוחנית. כמו כן אני נותנת ייעוץ פרטני דרך תקשור .

לא נולדתי מתקשרת כשם שלא נולדתי עם כישורי הוראה. את שני התחומים הללו למדתי ופיתחתי עם השנים למיומנות גבוהה ומקצועית. את מיומנות התקשור אני מלמדת אחרים מתוך ידיעה ברורה, שזוהי מיומנות שניתן ללמוד ולשכלל תוך תרגול והכוונה נכונים.

אני עושה זאת בהתלהבות כבר משנת 2000 (!!!), תוך כדי דיוק ושכלול דרכי ההוראה והתאמת הקורסים להתפתחותי הבלתי פוסקת ולהתפתחות המואצת של האנשים שמגיעים לרכוש עוד כלים להתפתחותם שלהם.

את צעדיי הראשונים בתחום המודעות הרוחנית התחלתי בשנת 1989. במשך ארבע שנים למדתי אצל המורה הרוחני אברהם ליפשיץ ,אדם יקר ,שלימד אותי לראות עצמי הרבה מעבר לממשות הפיזית .במהלך מסע מרתק זה למדתי רפלקסולוגיה, איבחון אישיות בכף היד ובכף הרגל והילינג ,אך ,בעיקר רכשתי כלים  להיות מטפלת הוליסטית, הרואה את האדם כגוף, נפש ונשמה הקשורים זה בזה בקשר בלתי נפרד.
מתוך תפיסה זו ניווטתי את המשך דרכי ברכישת כלים נוספים אשר מחברים את האדם אל מהותו הפנימית: כגון פרחי באך, דמיון מודרך, מדיטציות מסוגים שונים ועוד.
לכל אורך הדרך הקפדתי ליישם את הידע הנלמד בטיפוליי באנשים ולהתאים לכל אדם את הנכון לו ביותר מתוך מגוון הכלים שעמדו לרשותי.
בשנת 1999 התוודעתי אל תחום התקשור ועולם חדש נפתח בפניי. עד מהרה הבנתי  כי זהו מסלול הייעוד עבורי ודרך תחום זה אוכל לאפשר לאנשים רבים למצוא את דרכם אל העוצמה הפנימית שלהם.
משנת 2000 אני פוגשת אנשים באופן פרטי למפגשי ייעוץ מתוקשרים ומנחה קורסים וסדנאות של לימוד תקשור, התפתחות רוחנית, מודעות ומדיטציה .
עד כה, הנחתי עשרות קבוצות ולימדתי מאות רבות של אנשים . כל זאת מתוך תחושת שליחות ואמונה כי כלי התקשור הוא הכלי המדוייק ביותר שמחבר אותנו למהות הפנימית ולהגשמת הייעוד.
בין השאר שמשתי ארבע שנים כמנחה קבוצות מטעם חברת “מהות החיים” שאותה הקימה שרי אריסון, אשר קיימה סדנאות של התפתחות רוחנית בערים שונות ובמקומות עבודה פרטיים ועירוניים והענקתי ליווי אישי למנהלי בתי ספר ואנשים במשרות ניהול בכירות ציבוריות.

כיום, אני מנחה קורסים שונים לקהל הרחב שבהם אני מלמדת תקשור, העצמה אישית והתפתחות רוחנית, מעבירה קורסים ללימוד תקשור למטפלים, ומקיימת פגישות אישיות לייעוץ דרך תקשור.
הזכות הגדולה שלי בעיסוק זה, היא להנות ממראה הברק בעיניהם של האנשים שמולי ,שזה עתה “נחתה” לתודעתם תובנה חדשה שתשנה לעד את זווית ראייתם על חייהם.
לעיתים קרובות, אני זוכה להתלהב עם אלו שהעזו, בעקבות הקורס, ליצור את השינוי הרצוי בחייהם. שינוי, שלעיתים שנים פחדו לעשות.
חוויה נפלאה עבורי היא להתרגש ביחד עם מי שהצליחו ,סוף כל סוף ,להרפות מדפוס התנהגות שהקשה עליהם ועל סביבתם.
ולבסוף, אושר גדול ולא רגעי, הוא לעקוב לאורך השנים אחר ההתפתחות של תלמידיי לשעבר ולראות כיצד כלי התקשור ושאר הכלים שקבלו בקורסים עדיין מלוים אותם ומשרתים אותם במהלך חייהם.

החזון שלי
אני רואה את העיסוק שלי כשליחות, שמטרתה לקדם יצירת שינוי משמעותי וחיובי בחייהם של אנשים ובתפיסת עולמם. זוהי זכות גדולה עבורי כמו גם אחריות גדולה להשפיע על אנשים לחיוב, תוך מקצועיות ומחוייבות תמידית שלי להתפתחות ולשינוי.
ככל שיותר אנשים יאפשרו לעצמם להבין ולקבל את עצמם ואת האחרים בעולמם ויקבלו כלים התומכים בכך, הם יוכלו להשפיע לחיוב כל אחד במעגלים הקרובים לו.
הייעוד שלי, אותו אני מממשת משנת 2000, הוא לעזור לאנשים לגבש לעצמם תפיסת עולם חיובית, שיש בה לקיחת אחריות על חייהם ודרך חיים המחוברת לחמלה, נתינה והשפעה מיטיבה על אחרים.
לצורך כך, אני מאפשרת לאנשים לבוא במגע עם כלי התקשור והמדיטציה.
התקשור מאפשר חיבור ישיר עם העצמי הגבוה, עם רצון הנשמה, עם הייעוד ועם אורו של הבורא ושליחיו. המדיטציה, יוצרת רוגע והתכנסות לתוך העצמי, מרחיבה ומגמישה את התודעה.

אני מאמינה (אמונה המבוססת, ככל שעוברות השנים, גם על ניסיון), שניתן ליצור שינוי חיובי בתפיסתו של כל אדם את עצמו, את תחומי חייו ואת יחסו לאנשים. כל אדם מכיל בתוכו עוצמות רבות ואיכויות רבות יחד עם ידיעה פנימית  לגבי ההתנהלות הנכונה לו בכל מצב ואירוע בחייו. לכל אחד ישנה אפשרות לחזק את החוזקות ולהתמודד עם אירועי החיים השונים בדרך של הקשבה למהותו הפנימית המכוונת אותו באופן מדוייק להגשמה מירבית.
אני מאמינה שהתקשור הוא אחד הכלים העוצמתיים ביותר הקיימים היום, המאפשרים להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל שלנו בעוצמה גבוהה ומתפתחת .
זאת הסיבה ששמתי לי כמטרה להנחיל את מיומנות  התקשור לכמה שיותר אנשים.
ולבסוף, אני לא רק מאמינה אלא רואה זאת הלכה למעשה בקרב כל תלמידיי, שככל שהאדם פוסע בנתיב ההגשמה העצמית וההתפתחות הרוחנית, כך הוא הופך לאדם טוב יותר ומשפיע לטובה על סובביו.
ביחד, עם הרבה אנשים היוצרים השפעה מיטיבה על אחרים נוכל ליצור לדורות הבאים עולם טוב יותר המבוסס על אהבת האדם.

מזמינה גם אתכם לקחת חלק במסע אל הידע המעצים הקיים בכם ואל ההשפעה המעצימה גם אחרים .

מאהבה
ענת

רוצה לקבל את הניוזלטר שלי?

שם:
טל:
מייל: