דף הבית » מאמרים בנושא תקשור » איך להבחין בין תקשור אמיתי ונקי לתקשור מדומה?

איך להבחין בין תקשור אמיתי ונקי לתקשור מדומה?

 

כמו שכתבתי במאמר הקודם, כל אחד יכול לתקשר. היכולת הזו ניתנה לכל האנושות ולא רק לחלקה. אך כמו הרבה דברים אחרים הכוונה של האדם מאחורי המעשה היא המשמעותית. לא כל התקשורים ניתנים עם כוונה טהורה ולכן אינם מביאים ידע טהור.  בנוסף, גם מתקשרים שיש להם כוונה טובה לעזור לאדם, לפעמים לא מסוגלים לשים בצד את דעותיהם  ואת האמונות שלהם בנוגע לנושא עליו הם נשאלים. במקרה כזה, התקשור יתערבב עם המחשבות של המתקשר ולא יהיה נקי.

יוצא מכך, שחלק מהתקשורים הם אמיתיים וחלקם לא וכל אחד מאתנו צריך את היכולת לדעת להבדיל ביניהם.

ידע המגיע מתוך האגו של המתקשר, כלומר המשרת את צרכיו של המתקשר או את אמונותיו, עלול להיות מבלבל ואפילו עוצר את הצמיחה הרוחנית של האדם המאזין לתקשור.

תקשור אמיתי חייב להיות נקי מאגו.  להדרכות הרוחניות איתן מתקשרים אין אגו.

ההדרכות הרוחניות אינן נעלבות מאיתנו ואינן כועסות עלינו ואין בהן שמץ של רצון לעורר בנו רגשות אשמה על מעשינו. לכן, כאשר מתקבל מידע שמשמעותו מלווה בהרגשה לא טובה ו/או רגשות אשמה, כנראה שהתקשור הגיע מהאגו של המתקשר .

מעבר להבנה חשובה זו, קיבצתי להלן עוד נקודות אשר יילמדו אתכם האם לאמץ את התקשור שאתם מקבלים, קוראים או שומעים בזרועות פתוחות או להתעלם מהמסרים:

9 נקודות להבחנה בין תיקשור אמיתי ללא אמיתי

 1. האינפורמציה צריכה להיות מועילה ושימושית ל כ ו ל ם
  הישמרו מתקשור שנותן לכם אינפורמציה השימושית רק למעטים, או תקשור שאומר לכם שהמידע נועד רק לקבוצה מיוחדת. תקשור חייב להיות מועיל לכל האנושות, לכל אדם ואדם.
 2. המסר חייב להיות מרומם.
  הישמרו ממסר שלוקח מכם את הכוח – אסור למסר להיות מפחיד , אסור שיגרור אתכם למטה , אל לו לגרום לכם לנקוט בפעולות מפוחדות. המסר חייב להעצים אתכם ! העצמה היא האנרגיה של אלוהים היא חייבת להיות נוכחת בתקשור היא צריכה לגרום השראה למאזין.
 3. המסר מחבק אתכם באהבה ולא מבקר אתכם על מעשיכם והתנהלותכם. הוא גם לא שופט אחרים הנמצאים אתכם במערכת יחסים. אם יש שיפוטיות וביקורת במסר, הרי שאין הוא מגיע מן המרחב הנקי והמואר של ההדרכות.
 4. ההדרכה (אלוהים) לעולם לא תעביר מסר שיבקש מכם לוותר על הרצון החופשי שלכם.
  הרצון החופשי שלכם הוא בעצם השיעור העיקרי בהתנסות שלכם על כדור הארץ. רצון חופשי ! בחירה ! זה מה שמניע את עתיד הכוכב הזה.
 5. ההדרכה לעולם לא תוליך אליכם מסר שמבקש מכם לוותר על מהותכם, לבטל את המוסר שלכם ולפעול כנגד מה שאתם מאמינים בו. אתם מכובדים ומחשבותיכם מקובלות. ההדרכה לעולם לא תפעיל עליכם מניפולציות רגשיות. המסר לעולם לא יכפה עצמו על היושר הפנימי שלכם. עליכם להרגיש בנוחות עם המסר ועליו ” לצלצל” אמיתי בתוך לבכם.
 6. ההדרכה לעולם לא תציג את המתקשר כמקור הבלעדי לידע.
  ישנם הרבה ערוצים להדרכה, כלומר – הרבה מתקשרים לכל הדרכה וכולם מביאים את המידע שלהם מזוויות שונות כדי ליצור תמונה גדולה יותר בעיקר בעידן חדש זה. הם לעולם לא יציגו את עצמם כמקור הבלעדי למידע.
 7. המידע צריך לחדש לכם ידע, לכוון אתכם באופן ברור לדרך המתאימה לכם בחייכם או לחדד ולהעמיק עבורכם ידע קיים.
  הישמרו ממתקשרים שפשוט משחזרים את הישן ואומרים לכם את מה שאתם כבר יודעים או מידע שאין לכם מה לעשות איתו. הסיבה שאתם מאזינים לתקשור היא על מנת לקבל ידע מכוון, מחדש ומעצים.
 8. שימו לב לעובדה שאינפורמציה מתוקשרת צריכה להציג פתרונות רוחניים. פתרונות לאתגרי החיים, דרך מידע המאפשר לכם להתפתח דרכו ולהתחבר למהות האמיתית שלכם. זוהי בעצם כל המטרה של התקשור. ללמוד על יכולותיכם ולדייק עבורכם את הווייתכם.
 9. התקשור עם ההדרכות אינו מנבא את העתיד. הכל צפוי אך הרשות נתונה. מתוך שינוי אמונותינו ותפיסת עולמנו ומתוך תהליכים של מודעות והעצמה, יש ביכולתנו ליצור מציאות רצויה לנשמתנו . הדבר תלוי בנו. לכן, לא ניתן לנבא מה יקרה לנו בתחומי חיינו השונים בטרם נעשתה הבחירה הסופית של כל הנפשות הפועלות באותו תחום. תקשור טהור, אמור לתת כלים ודרכים כיצד ליצור את המציאות העתידית הרצויה ולא לחרוץ את עתידנו בבחינת נבואה שמגשימה את עצמה.

 

 

ניתן ליצור קשר עם ענת קופרמן בטלפון : 0544888353 או להשאיר פרטים בטופס עם סיבת הפניה - לחץ כאן

רוצה לקבל את הניוזלטר שלי?

שם:
טל:
מייל: